«Вам тут не раді»: що пишуть в соцмережах про черговий візит Порошенка на Волинь


Президент Петро Порошенко 14 березня вдруге за три місяці приїде на Волинь. Так, у січні в рамках Томос-туру Порошенко побував у Луцьку, Ківерцях та Рожищі.

За попередньою інформацією гарант завітає до Луцька, Ковеля та Володимира-Волинського.

У рамках візиту у Луцьку запланована зустріч президента з представниками лісової галузі, яких, до слова, у якості адмінресурсу активно застосовували на виборах до волинських ОТГ. Приміром, в Тростянецькій ОТГ, де чимало кандидатів, які працюють в сфері лісового господарства, під тиском були змушені балотуватись від БПП «Солідарність». А місцевим жителям, напередодні виборів, активно підвозили дрова для господарств.

14 березня волинян запрошують прийти на зустріч з президентом та запитати, коли будуть покарані відповідальні за загибель сотень бійців у Дебальцівському та Іловайському котлах і чи покарають винних у розкраданні української армії під час неоголошеної війни, йдеться у відеоролику ТРК Аверс.

ЧИТАТИ ЩЕ: 12 ЗАПИТАНЬ ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ ВІД ВОЛИНЯН. ОПИТУВАННЯ
Проте не всі питання з тих, що хвилюють українців, до вподоби президенту. Так, після зустрічі з Порошенком у Дніпрі місцевому активісту, який задав гаранту запитання, спалили авто. Під час зустрічі із людьми у Запоріжжі Порошенко зірвав шапку з дівчини після її питання «Чому Ви переслідуєте Анатолія Шарія?». У відповідь представники Адміністрації президента назвали інцидент «випадковістю». Згодом під час мітингу в Олександрії він ляснув по щоці молоду дівчину, після того, як та поставила йому незручне запитання.

У сoцмережах волиняни активнo oбгoвoрюють звістку, висловлюють припущення, чому ж гарант приїде цього разу – чи Томос привезе чи про безвіз розказуватиме.
Проте більшість волинян у Фейсбуці зазначають, що краще б президент займався своїми справами, а не їздив за бюджетні гроші з агітацією.
Також запитують, чи не доведеться Порошенку тікати від незручних питань виборців, як у Черкасах, а інші додають, що якщо знову застосують адмінресурс і звезуть автобуси бюджетників, то й тікати не доведеться.


Дехто пропонує гаранту проїхати дорогами Волині, щоб оцінити їхній стан.
Дехто ж взагалі пропонує їхати одразу на схід, де триває війна з Росією, з якою Порошенко досі торгує.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/vam-tut-ne-radi-shcho-pyshut-v-sotsmerezhakh-pro-cherhovyy-vizyt-poroshenka-na-volyn/” Об этом сообщает sportreporter.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя